PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504046}

Falsyfikat

The Forger
6,4 870
ocen
6,4 10 1 870
Falsyfikat
powrót do forum filmu Falsyfikat

Hayden Penetierre (męskie imię, głupawy wygląd i zero talentu) gra w filmie z Lauren Bacall.
Ach, jak ja bym ją kiedyś chciała spotkać i pgadać o starym Hollywood i Bogarcie..ona miał taki magnetyzm.

luza

Nie wiem co ty masz do Hayden. Piękna, młoda, i jako aktorka też jest niezła...

luza

Po prostu jest zazdrosna.Pewnie sama ma dziwne imię,głupi wygląd i talentu na minusie.

luza

Napewno nie wyglada glupio a wg mnie jest bardzo ladna. Talentu też jej nie brakuje. Jestes zazdrosna i tyle...

lukasz1502

Hayden to imię zarówno dla faceta, jak i kobiety, tak jak np. Cameron...

luza

Ona ma głupawy wygląd według Ciebie ? Daj swoje zdjęcie , to ocenimy.

luza

Luza wstaw swoją fotkę, na pewno znajdzie się wielu chętnych aby cię ocenić. Jesteś śmieszna :/

Shady_7

Cóż, jej chodzi o różnicę między Lauren a Hayden, podała też argumenty poparcia. Bacall to KLASA, żyjący relikt starego Hollywood, fascynująca aktorka i kobieta. Jej koleżanka z planu nie wykazała się jeszcze według mnie wybitną rolą - ot, nie wyróżniająca się aktoreczka, jakich wiele. Aczkolwiek nie twierdzę, że z brzydkiego kaczątka (względem talentu) nie przeobrazi się w zjawiskowego łabędzia ;)

luza

masz rację stara dobra gwardia nie powinna grać z młodymi aktorami... toć to skandal ...jeszcze młoda Hayden coś podpatrzy od doświadczonej Lauren i o zgrozo wykorzysta na swój własny użytek..

luza

chcialbym uprawiac z nia miłośc

labelek

Ja mógłbym nawet pomidory i pewnie też było by super...

luza

luza luza... jesteś przygłupia jakaś. Hayden to najzdolniejsza aktorka młodego pokolenia, i jest zabójczo piękna :) A ty pewnie jesteś gruba, brzydka i bez żadnego talentu... Takie życie.

pawler92

Okej, luza mogła wyrazić się dosyć ostro na temat Hayden, ale to nie oznacza że musicie ją obrażać. Osobiście mi ta aktorka nie przeszkadza - ni ziębi ni grzeje.

luza

Chyba nie za bardzo "siedzisz w kinie", bo nie takie pary już się zdarzały, a ty piszesz, że świat stanął na głowie. Abstrahuję już od tego, że mam inne zdanie.

luza

A ja sie zgodze, troche talentu ma, rozwinela sie w Heroes ale nie podoba mi sie jako kobieta czy tam dziewczyna, drazni mnie jej uroda i przez to nie lubie jej ogladac za bardzo

ocenił(a) film na 3
Dimitriev

Rozwinęła się w "Heroes"?To dobre.
Ekipa z "Lost" też się rozwinęła,te dwa matoły z "Prison break" też się rozwinęli.Tylko czekać na te wiekopomne kreacje tych wschodzących gwiazd.Pfff
To samo będzie z Hayden bo gra w chałach i serialach chałowych.Jakby była naprawdę dobra to by zmiejsca podziękowała.
Jeśli chodzi o utalentowane młode aktorki to mógłbym wymieniać bez końca te które niszczą Hayden na starcie np.Jess Chastain czy Rooney Mara nawet Emma Stone bije ją na głowę.

luza

zazdrość ją zżera i tyle ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones