PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10025816}

Generacja przyszłości

The Pod Generation
5,4 477
ocen
5,4 10 1 477
Generacja przyszłości
powrót do forum filmu Generacja przyszłości

Straszne

ocenił(a) film na 4

Najstraszniejsze jest to że ten film nie jest czystym SF . Scenariusz jest wynikiem działań przeróżnych lewicowych szaleńców i ich chorych umysłow.

ocenił(a) film na 9
ChrisKrasz

Po części pewnie masz rację, bo film nie tylko ośmiesza ideę człowieka-kury, ale także w jakiś sposób oswaja z taką możliwością. Patrząc, na to, co lewica potrafi wmówić kobietom, pewnie potrafiłaby też przekonać nie jedną do takiej formy macierzyństwa. No i o ileż aborcja byłaby łatwiejsza! A to przecie podstawowe prawo każdej nowoczesnej

ocenił(a) film na 4
arnold_bertold

Mam jednego takiego znajomego. Rzadko się widzimy , a jeszcze rzadziej rozmawiamy o polityce. Ostatnio spotkałem się z nim ,będąc świeżo po obejrzeniu tego filmu. Opowiedziałem mu o nim . Wcale nie był zdziwiony czy zbulwersowany . Był wręcz zadowolony , twierdząc ze tak właśnie będzie i że to już się dzieję i ze to dobrze ... bo to jest właśnie nowoczesność . Autentycznie się przeraziłem .

ocenił(a) film na 9
ChrisKrasz

Fakt, że "nowoczesność" działa na niektórych, jak narkotyk. Bo pewnie jak narkotyk pozwala nie myśleć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones