PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740757}

Gold

6,9 30 236
ocen
6,9 10 1 30236
4,9 8
ocen krytyków
Gold
powrót do forum filmu Gold

Cizia Zyke ?

ocenił(a) film na 6

Niestety nie.
Liczyłem na to, że to ekranizacja powieści 'Złoto' Cizii' Zyke
Szkoda.

Leszy2

Też moja pierwsza myśl że to może w końcu ekranizacja Cizia Zyke :( SZKODA!!!
Liczyłem na scenę z oślicą o imieniu La putana ;)

imacon

Zloto Zyke to moja ulubiona ksiazka, juz myslalem ze moze sie za nia wzieli a to taki zawod :)
btw La Puta to klacz a nie oslica i tylko jeden z robotnikow doprowadzal ja do rżenia :D

piotrekstasiu

Ja też myślałem, że to na podstawie tej książki i najbardziej chciałem zobaczyć scenę uciekającego z opuszczonymi spodniami wspólnika Zyke, do którego strzelał, bo połykał złoto a później je wydalał :D

ocenił(a) film na 6
Leszy2

dołączam do klubu zawiedzionych


PS czy wiecie, że udało mu się napisać czwartą książkę autobiograficzną? Podobno w Kostaryce wziął się za budowę własnego miasteczka... Ehh dałbym sporo, żeby ktoś to przetłumaczył z fr.

ocenił(a) film na 6
kostekzary

ehh translator wiki pomieszał :P Książka Oro & Spółka (Oro & Co..): "Ta opowieść śledzi karierę od 1984 roku, kiedy wyjechał Kostarykę, do dziś na jego najnowszej przygodzie z nielegalnych górników. On bada Surinamese granicy z planów budowy własnego miasta, strefy przyjemności, pływające kasyna i uplifting posąg przenoszenie i potomności". Skończył ją kolega Cizii, Thierry Poncet

Leszy2

ze jeszcze to ktos pamieta... :) druga dobra ksiazka zyke to bylo Safari? len jestem i nie chce mi sie googlac :D

sobanek

..."sahara", "złoto", "parodia" ...ale mi się nostalgia włączyła. Niestety ja też oczekiwałem podobieństw, ale może i lepiej ? Te książki i sama postać Zyke jeszcze czeka na sfilmowanie, bo przecież potencjał jest ogromny :) dla mnie gotowe hity. Wtedy takie filmy zapewne w stu procentach zasługiwałyby na miano awanturniczo-przygodowych, a taki Indiana Jones mógłby się schować, tu byłoby samo życie. Zyke spoczywaj w pokoju, dla mnie zawsze będziesz jednym z największych życiowych bohaterów..

sail

tos jak dziewczyny z Archeo odkopal ;) Dzieki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones