PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119423}
7,2 4 731
ocen
7,2 10 1 4731
6,0 6
ocen krytyków
Manderlay
powrót do forum filmu Manderlay

Zobaczcie Wyznania z Dogville to zrozumiecie dlaczego Nicole Kidman nie zagrała w Manderlay. Nie jest to powiedziane dosłownie ale ...

krwawica

no to może Ty byś nam powiedział czemu nie zagrała, no bo wiesz nie wszyscy maja dostęp do filmu "Wyznania z Dogville", np. ja nie mam! :) pozdr i czekam na odpowiedź :)

ocenił(a) film na 8
judmar

tez jestem ciekawa.

_________________________________________

ocenił(a) film na 8
krwawica

Bo nie chciała się rozebrać? ;-)

krwawica

Czytałem wywiad, z Von Trierem jak i z Kidman, po Dogville i chodzi tu głównie o prace z reżyserem. Podobnie jak Bjork po "Dancer in the Dark", tak Kidman nigdy więcej nie ma zamiaru pracować z "tyranem" jakim jest Trier. Reżyser jest strasznie nie przyjemny dla aktorów jak i dla całej ekipy. Potrafi przyzywac, wyzywać, krzyczeć bez powodów, 'znęcać się' itd. itp. Podobno swego rodzaju fetyszem i czymś co bardzo 'jarało' triera było kazanie chodzenia w obroży dla Nicole, co osobiście jej bardzo nie pasowało. Nie od dzis wiadomo ze Trier to psychol i lalowate aktoreczki nie mają czego szukać we współpracy z Duńczykiem.

ocenił(a) film na 9
Sined

Tyle, że po nakręceniu "Dogville" Kidman zgodziła się grać w kolejnych częściach:

http://www.youtube.com/watch?v=n0i8GZLsdxk

Artur_Raven

Ja tam myślę że tu chodziło jednak głównie o rozebranie się i tę scenę "miłości" z czarnym ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones