PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119423}
7,2 4 731
ocen
7,2 10 1 4731
6,0 6
ocen krytyków
Manderlay
powrót do forum filmu Manderlay

dziwny

użytkownik usunięty

Eh... sądząc po opiniach na forum uważacie go za arcydzieło, ja mam odmienne zdanie, ale cóż... Może dlatego, że nie lubię teatru i nie rozumiem po co kręcić film, który wygląda jakby był ekranizacją sztuki...

użytkownik usunięty

i może mi ktoś powiedzieć dlaczego ten murzyn ją zgwałcił? Bo w sumie film zaczął mnie nudzić, chciało mi się już spać i go przewinęłam.

To nie był gwałt, sama tego pragnęła :)

ocenił(a) film na 3
Kroth

Ja wymiękłem po 30 minutach, a przeraziła mnie prezentowana w filmie naiwność głównej bohaterki by pomóc czarnym, nie rozumiem skąd taka chęć zmian czegoś co było dobre, skoro nawet w czasach wojny secesyjnej chodziło o to by pozbyć się murzynów wsadzając ich na statki do Afryki, co okazało sie niewykonalne ze względu na to, że się rozmnażali. Poza tym kiedy murzyn miał pana nie kradł miał za co żyć, a teraz niby to są wolni ludzie, a żyją w dzielnicach biedy, kradną itd. no cóż sami chceli wolności, a okazuje się, że to kosztuje.

ocenił(a) film na 3

Film był po prostu nudny. A z tą drugą częścią się nie zgodzę aprpopos, odmienna perspektywa i tak dalej, w Doggvile wyszlo bardzo fajnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones