PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851629}

Marvels

The Marvels
4,7 16 421
ocen
4,7 10 1 16421
4,3 15
ocen krytyków
Marvels
powrót do forum filmu Marvels

Przebije Czarną Wdowę? Bo pierwszą Kapitan Marvel to niemal bankowo.

Kalafiores

Hehe, przebije Eternals i Ant mana 3. I podium najgorszych filmów nowej sagi MCU będzie kompletne xD

ocenił(a) film na 4
Vixen8

Eternals miało głupie założenia, ale nie było w sumie złym filmem. Za to "Wakanda Forever", trzeci "Ant-Man" i "Czarna Wdowa" - oj, tam to było słabiutko... I myślę, że "Marvels" zostanie na szczeblu tej niechlubnej trójki.

mikmro

Wakanda bez Chadwicka była jak Kapitan Ameryka bez kapitana ameryki. Nie ich wina po tym co się stało, jednak nie mieli w ogóle pomysłu na ten film.

ocenił(a) film na 4
varosso

To prawda. Ale przyznam, że już pierwsza część trochę mi nie leżała. A Forever to w ogóle bez polotu.

mikmro

Ja tutaj się nie zgodzę co do Wakandy, według mnie znacznie lepsze od jedynki

ocenił(a) film na 4
oleksiey2000

Kumam. No mi jedynka nie siadła, a dwójka to IMO dramat straszny.

Vixen8

Jak można Eternalsów czy Antmana 3 porównać do tej kaszany? To całkiem przyzwoite filmy

Kalafiores

Z zwiastunu wynika, że może być nawet zabawne bo to raczej typowa komedia.

ocenił(a) film na 3
marcinsss89

Ale co zabawne? Mała pakistanka bedzie nakręcona ganiać koło dupy kaptitan Marvel i będa sobie śmieszkować z super mocami. Będzie zapewne kolejny feministyczny popis jak nie kręcić filmów.

ocenił(a) film na 4
tihomax

Właśnie jak widzę te "przezabawne" postaci z Marvela smieszkujace z super mocy albo smieszkujace podczas walki na śmierć i życie to zadaje sobie pytanie dla kogo robione są te filmy bo poziom jest naprawdę zenujacy. Komedia umiera na naszych oczach.

marcinsss89

jest rudy flerken ? jest! to znaczy, że film będzie dobry ;)

ocenił(a) film na 3
Kalafiores

Czarna wdowa będzie przy tym dobrym filmem. Jeszcze będziemy chcieli żeby filmy w tym uniwersum były tak złe jak czarna wdowa.

tihomax

"Wdowa" była zła, ale miała Pugh.

tihomax

Wdowa była zła bo wyszła za późno, nie było sensu przedstawiać historii Wdowy po jej uśmierceniu...

ocenił(a) film na 7
Kalafiores

Czarna Wdowa wg ciebie to zły film ? Trochę się usmiałem

ocenił(a) film na 7
Kalafiores

Czarnej Pantery 2 nie przebił czyli miano najgorszego Marvelówne nie zyskały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones