PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587324}

Minionki rozrabiają

Despicable Me 2
7,3 114 012
ocen
7,3 10 1 114012
6,3 11
ocen krytyków
Minionki rozrabiają
powrót do forum filmu Minionki rozrabiają

Mocno taki sobie

ocenił(a) film na 4

Jesteśmy zgodni (z żoną), że film jest taki sobie. Daję mu 4/10. Jedyna scena która mnie
rozbawiła to randka Gru. Dziecki pod koniec to już nie wiedziały co ze sobą zrobić. Niestety, szału
nie ma.

ocenił(a) film na 5
Franc77

Zgadzam się z przedmówcą... nic nadzwyczajnego.

Franc77

Franc, dzieci już pod koniec nie wiedziały co ze sobą zrobić? Widać mają gust po rodzicach...

ocenił(a) film na 4
michajlovicz

Mogłbyś wyjaśnić co chciałeś przekazać w swoim komentarzu? Jest totalnie niezrozumiały.

Franc77

Chciałem w delikatny sposób dać do zrozumienia że nie zgadzam się z Twoją opinią iż film jest "taki sobie".Osobiście uważam że jest to jedna z lepszych bajek ostatnich lat, dialogi stoją na bardzo wysokim poziomie, animacja i wykreowanie postaci również. Skoro Twoim dzieciom nie podobała się bajka to znaczy że mają gust po rodzicach którym również ona się nie podobała, i tyle : )

ocenił(a) film na 4
michajlovicz

Czemu w deliktany? Trzeba było napisać wprost - Nie zgadzam się, "osobiście uważam że jest to jedna z lepszych bajek ostatnich lat, dialogi stoją na bardzo wysokim poziomie, animacja i wykreowanie postaci również" i tyle.
Odwołanie do gustu rodzi podejrzenia, że wartościujesz mój gust w sposób negatywny.

Osobiście nie potrafię się zgodzić z tym, że to jedna z lepszych bajek. Faktycznie mocno charakterystyczne postacie, ale historia, animacja itd mi się nie podobała. Zabawnie też nie było.

Wzorem bajek póki co są dla mnie historie Pixara, ale też nie wszystkie. Np. ToyStory 3 już nie trzyma poziomu porzedników.

Franc77

Faktycznie wzmianka o gustach dość niefortunna. Co nie zmienia faktu że widać mamy inne gusty więc do porozumienia raczej nie dojdziemy, tym bardziej że uważam iż wszystkie ToyStory trzymają równy poziom, rzekłbym nawet że każda kolejna część jeszcze ciekawsza od poprzedniej (co uważam za trudną rzecz do zrobienia)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones