PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684846}

Obywatel roku

Kraftidioten
7,0 15 828
ocen
7,0 10 1 15828
6,7 12
ocen krytyków
Obywatel roku
powrót do forum filmu Obywatel roku

Słaby, nielogiczny i mało prawdopodobny. Jedynie Norwegia pokazana w tym filmie, surowość klimatu i
muzyka mogą się podobać... Fabuła dramatyczna... :(

ocenił(a) film na 8
nicos1973

haha mieszkam w tej wsi co krecili i uwierz mi, surowosc klimatu by ci zbrzydla po tygodniu w zimie :'D

ocenił(a) film na 10
nicos1973

To jest komedia.

ocenił(a) film na 8
nicos1973

Wiem.....Avatar jest logiczny i baaaardzo prawdopodobny a fabuła wręcz bajkowa w dosłownym słowa znaczeniu.

Bokciu

Ale co ty porównujesz? Avatar to Sci-Fi. Ja osobiście do logiki nie bede sie czepiac ale skoro jest napisane ze to komedia to ma byc komedia, a ten film nie rozsmieszył mnie ani razu.

ocenił(a) film na 8
diavolo0801

Primo - to nie jest typowa komedia, tylko kryminał nakręcony w specyficznej konwencji. Secundo - najwidoczniej masz skrzywione poczucie humoru.

Bokciu

Nieważne czy typowa komedia czy nie ale powinna być śmieszna. Po za tym to może ty masz skrzywione poczucie humoru. Kto powiedział ze masz zajebi.sty gust? Kto powiedział że wszystkim ma sie podobac co tobie?

ocenił(a) film na 8
diavolo0801

Patrząc na średnią ocenę, obawiam się, że jednak to Ty jesteś w mniejszości.

Bokciu

Na tym portalu często są oceny,a nawet film jeszcze nie wyszedł więc nawet sie nie ma co sugerować ocenami. Następna sprawa nie ma idealnego gustu. Każdy człowiek jest inny i kazdy lubi co innego. Ty wolisz nie śmieszne komedie, a ja na komediach ubie się pośmiać i nikomu nie dogodzisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones