PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855137}

Przeżyć

Flugt
7,5 3 327
ocen
7,5 10 1 3327
7,1 28
ocen krytyków
Przeżyć
powrót do forum filmu Przeżyć

Zawsze się łatwo wzruszam na filmach, ale "Przeżyć" jest pełne scen, które doprowadzały mnie do łez. Chyba najbardziej wzruszająca okazała się scena gdy starszy brat Amina po jego coming oucie gdzieś go zabiera. Cały czas spodziewałem się, że zabiera go do prostytutki lub agencji towarzyskiej żeby go "wyleczyć". A tutaj wspaniała niespodzianka: brat nie tylko poświęcił swój związek z kobietą, którą kochał by zarobić na ucieczkę swojej rodziny z Rosji, ale też kocha swojego młodszego brata tak, że prowadzi go do klubu gejowskiego i daje mu pieniądze, by mógł się wreszcie choć trochę poczuć wolny i akceptowany. Niesamowita scena! I jeszcze ta świetna muzyka Daft Punk w klubie! W ogóle piosenki w tym filmie tekstowo dopowiadają to czego nie mówią bohaterowie! Choćby scena ucieczki autem a w tle Joyride (słuchane przez bohatera z różowego walkmana!) ze zdaniami takimi jak "Hello you fool I love you! Come on join a joyride!"...

ocenił(a) film na 8
martinezowiec

W pełni się zgadzam! Jak dla mnie najpiękniejsza scena w całym filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones