PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666735}

Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął

Hundraåringen som klev ut genom fönstret och försvann
7,0 55 680
ocen
7,0 10 1 55680
6,3 13
ocen krytyków
Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął
powrót do forum filmu Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął

zabili "ducha" książki, kto nie czytał lepiej niech kasę i czas przeznaczy na jej zakup i lekturę - doskonała zabawa gwarantowana - zmienili fabułę i postacie - Benny totalna tragedia - dno i 2 metry mułu.

ocenił(a) film na 10
jababcia

Hmm, zostałam połechtana pozytywnie i kupuję książkę! Ja na ten przykład jestem bardzo zadowolona z filmu. Od czasów "Big Lebowskiego" tak dobrze nie bawiłam się na komedii, ale potrafię zrozumieć rozczarowanie osoby, która po lekturze ogląda jej adaptację.

jababcia

Zgadzam się, książka dużo, dużo lepsza!

jababcia

Fakt, porównując z książką to trochę zmian było, niektóre zupełnie bezsensowne i nic nie wnoszące, a niektóre aż rażące i zmieniające fabułę. Starałem się jednak podchodzić do tematu tak, jakbym książki nie czytał i oceniając wyłącznie film, przyznam, że się ubawiłem i poleciłbym każdemu.

jababcia

Książka była na 10! :) Film średni...

ocenił(a) film na 5
jababcia

Gdyby chcieć zekranizować książkę w 100%, film trwałby z 5 godzin. Niestety, ale ta lektura jest nie do podrobienia, absolutnie fenomenalna i naprawdę nie wiem, czy ktokolwiek zrobiłby z tego porządny film.
Mimo, że ostatecznie film podobał mi się średnio, miejscami akcja nie była zbyt spójna, to było kilka elementów, które mi się podobały - np. Gunilla była fajnie odwzorowana :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones