PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817413}

Truposze nie umierają

The Dead Don't Die
5,5 29 976
ocen
5,5 10 1 29976
4,4 38
ocen krytyków
Truposze nie umierają
powrót do forum filmu Truposze nie umierają

Beznadzieja.

ocenił(a) film na 3

Spodziewalam się po zwiastunie dobrego filmu, szczegolnie, że gustuje w takich klimatach. Niestety zawiodlam sie, a caly film to byla kompletna żenada...

użytkownik usunięty
Jenny1999

Jenny, mam na imię Jenny, może to coś zmieni.

ocenił(a) film na 8
Jenny1999

Po prostu nie rozumiesz tego filmu... Twórczość Jarmuscha niestety nie jest dla wszystkich...

blackdog30

Ach kocham to wywyższanie się. Nie podobał ci się film, uważasz że był bez sensu - nie znasz się.

ocenił(a) film na 3
blackdog30

Być może, po prostu nie jest dla mnie

ocenił(a) film na 3
Jenny1999

Strasznie nudne flaki z olejem. Wszystko to już było powielane milion razy. Dialogi nie dobre, aktorstwo też średnio. Nic praktycznie się nie dzieje. Tego filmu w ogóle nie powinni dopuścić do kin. Co najwyżej na VOD np. Netflix bo dużo tam gniotów dodają.

ocenił(a) film na 3
blackdog30

Wyjaw nam zatem to, czego nie zrozumieliśmy. No chyba, że sam nie rozumiesz tego filmu.

blackdog30

A może po prostu ten film to gówno i dorabiasz sobie do niego teorie.

blackdog30

Twórczość Jarmuscha może i nie zawsze jest dla wszystkich, ale ten film jest tak łopatologiczny, że nawet pięciolatek by go zrozumiał. To po prostu najsłabszy film Jarmuscha. Mam wrażenie, że ekipa o wiele lepiej się bawiła na planie niż widzowie przed ekranem.

ocenił(a) film na 4
blackdog30

to oświeć nas co miał reżyser na myśli, kręcąc tę szmirę

ocenił(a) film na 1
Jenny1999

Ten film to dno i 6 metrów mułu cierpiałem katusze przez 30 min nie dało się tego dalej oglądać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones