PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740443}

Ziarno

Grain
4,5 183
oceny
4,5 10 1 183
Ziarno
powrót do forum filmu Ziarno

Świat pogrąża się w chaosie. Zmiany klimatyczne przyczyniły się do zniszczenia na Ziemi flory i fauny. Wielkie korporacje przejęły kontrolę nad produkcją żywności i zaczynają rządzić światem. W poszukiwaniu bezpieczeństwa ludzie starają się dostać do pilnie strzeżonych miast zamieszkanych przez elity. Pewnego dnia wybucha kryzys genetyczny, który uderza we wszystkie plantacje. Profesor Erol Erin stara się rozwiązać zagadkę epidemii. Pomóc może mu w tym były współpracownik, Cemil Akman.

ocenił(a) film na 5
jagoda_lachowska

Trochę prawdy i trochę zmyślenia. Skąd wzięłaś zmiany klimatyczne? Profesor wcale nie stara się rozwiązać zagadki epidemii, ale błędu w GMO.

jagoda_lachowska

"Zmiany klimatyczne" występują na Ziemi cyklicznie. Jeśli tzw. Wielkie Korporacje (to to jest? liczba pojedyncza czy mnoga?) nie znajdą nabywców (mnie na pewno nie znajdą) przejęły kontrolę (ja jem szpinak, mnie też sprawdzą?) i zaczynają rządzić światem (wolę, jak one rządzą niż obecna partia) itd. Film niezły. Przesłanie dla nie myślących głupków.

voleon

Film niezły ... tak jak napisałeś... Pozdrawiam :)

jagoda_lachowska

Dlaczego czarno bialy, czyzby postapo zniszczylo tez kolor ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones