Justin PierceI

Justin Charles Pierce

7,5
219 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Justin Pierce

Gdy gral w "Dzieciakach" byl gnojkiem, czy slawa zwiazana z ym filmem nie poebala mu w glowce?? Inaczej zostaje pokierowane zycie, jak gra sie u Disneya (jako szczyl), a inaczej, jak w takim filmie...sam nie wiem, moze to tylko moje luzne refleksje, ktore wlasnie mi do glowy wpadly, bo nie wiedzialem, ze sie zabil...przykro

Jiimmii

Być może, wszystko możliwe. Dla mnie ten koleś to idol i zaczełem go podziwiać dokładnie gdy skończyłem naście lat... Dla mnie on jest niesmiertelny i kultowy, kurde mało kogo mi tak szkoda. Jeżeli ktoś ma jakieś dokładne żródło na temat jego śmierci, jak ,gdzie, kiedy, dlaczego to prosze o kontakt. Moj e-mail Harry997@vp.pl, numer gg 4855538.

Spoczywaj w pokoju Justin [']

R.I.P.

Harry997

Justin,nadal jesteś wielki...my pamiętamy....

Harry997

idol ?buahhahahha
fajnych masz idoli - ćpunów i samobójców.
Kultowy ?
W czym on jest kultowy człowieku ?
W byciu frajerem chyba był kultowy.

ministerfinansow

ogarnij sie. ile Ty masz lat?


az3rrox

Mam 15 lat, jeżdżę na desce, ćpam i bzykam wszystko co się rusza.

ministerfinansow

gdzie sie rodzisz nie wybierasz! wiec ciesz sie, ze mieszkasz z ciepla rodzinka, bo ciekawe co by bylo gdybys musial wychowac sie na ulicy, dla takich ludzi jak oni to ty jestes frajerem, a przewaznie to dobre chlopaki choc troche pojebane :)

Jiimmii

to raczej nie wina filmu i sławy bo z tego co czytałem to można powiedzieć że on grał siebie w tym filmie więc jak go widziałeś to wiesz jaki był

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones