Lars von Trier

Lars Trier

7,7
4 344 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Lars von Trier

jego filmy są inne niż wzystkie, urzkające...wielki prowokator, co potwierdza ostatni dokument ''Pięć nieczystych zagrań''.Poprostu genialny manipulator! :) Należy go chociażby cenić

Konwalia

Zgadzam się, czasami wydaje mi się że on wie wiecej od innych ludzi..

Konwalia

Tak, macie racje:)
Jego filmy sa niezwykle, orginalne, maja poprostu to "cos" czego wielu innym tytulom brakuje,..potrafia wzruszyc do lez, zaskoczyc nieraz bardzo..dziela Larsa oglada sie z wielka ciekawoscia, zaangazowaniem emocjonalnym tak, ze potem na dlugo pozostaja w pamieci..
Jak dla mnie von Trier jest jednym z najlepszych rezyserów na swiecie (o ile nie najlepszym;)
poprostu LARS VON TRIER RULEZZZZZ :D:D:D

użytkownik usunięty
Armitage

ja kocham filmy von triera, napisałam nawet dwie prace na ten temat!!!1

Konwalia

prowokator a zarazem cholerny manipulator. gdy oglądam jego filmy, szarpią mną dziwne,niecodzienne uczucia,a jednoczesnie zdaje sobie sprawe,ze jest pewien schemat w tym co on robi..mimo to, zawsze bede cierpiala pod koniec chociazby "dogville" czy "tanczac w ciemnosciach". i pozostaje tylko zakrzyknąć:manipuluj mną dalej panie rezyserze.za cene straty dziewictwa obiektywizmu jestem gotowa oddac sie panskim filmom.

pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones