Nicole Kidman

Nicole Mary Kidman

8,2
72 611 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicole Kidman

Wspaniale!!Szkoda tylko że już wyżej być nie może ,no i ,że pewnie zaraz WIELCE SZANOWNI I DOSTOJNI SUPERKONESERZY KINA zain terweniują czym prędzej.

Assurbanipall

moze nie bedzie zle ;) i tak wiadomo, ze Nicole jest najlepsza ! <3

użytkownik usunięty
olgakwacz0

no i niestety, porządna Nicole została zrzucona na trzecie miejsce, a pierwsze ma niejaka Briana Evigan z filmu dla nastolatek...
To jakieś kpiny.

i znow jest pierwsza! wiadomo, bo najlepsza :D

afortunadamente

Też ja lubię :) To wg mnie najlepsza aktorka xD

Assurbanipall

Taaaak! Nicole pierwsza!!! Też się z tego powodu cieszę! I też mam obawy, że zaraz 'znawcy kina' oburzą się, że Nicole jest pierwsza..

Dziewczynka_bez_zapalek

Nie martwmy się tym najważniejsze że my postrzegamy ją za nr 1 a inni poprostu z zazdrości wrzucają ją na dalsze miejsca:D

_Ricko_

już na szóstym :/ ecchhh.....
Beznadzieja

użytkownik usunięty
przemek_791

No i Nicole na pechowej trzynastce, ale kto by się przejmował rankingami na tym portalu, które są bardzo niesprawiedliwe. ;)

juz miejsce czternaste!!!!jak tak dalej pojdzie ciezko bedzie w pierwszej 10 sie utrzymac jak dla mniie zdecydowanie zasluguje na miejsce 2 na zawsze za Meryl

stawokir

16......ludzie są niesprawiedliwi ;/
Mało jest żyjących aktorek mogących się z nią równać lub z nią rywalizować.

przemek_791

Czasem nie lubię mieć racji, heh.

Assurbanipall

też uważam, że Nicole zasługuje na wyższe miejsce, może nie pierwsze, ale Top5 na pewno :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones