Susan Flannery

6,6
231 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Susan Flannery

Gdy przeczytałam, że ona grała w tym filmie, to czekałam na sceny, żeby ją zobaczyć. To była mała rólka, grała świetnie i była piękna i miała wielką klasę, i nadal taka jest.

Josephine_B

Rzeczywiście, jest świetna, ale moim zdaniem nie dostaje dobrych ról przez ten szmatławy serial, w którym gra. Swoją drogą, tak na prawdę tylko ona w tym serialu zasługuje na miano aktorki.

Meryl

Wiesz, to nie do końca tak, że jej nie chcą. Parę miesięcy temu był w Telewizyjnej wywiad z Ronnem Mossem (czyli serialowym, Ridge'em, jej synkiem :P ) i on powiedział, że teraz to już doszli do takiej wprawy, że kręcą trzy odcinki dziennie. Nieźle! Możemy się spodziewać kolejnych 5 tysięcy ^_^
Ale w takim stanie rzeczy trudno się dziwić, że nie mają czasu na nic innego.

Slamazzar

Ale ten serial ma 20 lat i na początku chyba im się tak szybko nie pracowało, nie? Mnie się wydaje, że jak by miała lepsze propozycje to by skorzystała. A przez ten szmatławiec jest za bardzo kojarzona ze swoją postacią (która, swoją drogą, ma prawie taki sam charakter, jak ja i strasznie ją podziwiam, bo jeszcze mi trochę brakuje do takiej pewności siebie-ale mam dopiero 17 lat-wyrobię się:)) W każdym razie... moim zdaniem jest rewelacyjną aktorką:)

Meryl

Cooo? Masz taki charakter, jak ciocia Steph? To ja nie wiem, czy mam ochotę Cię poznać ;)

Czy by skorzystała? Wiesz, jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby aktorka ze Złotym Globem nagle przestała otrzymywać propozycje. Raczej po prostu ta jedna rola jej podpasowała (20 lat - trudno, żeby nie!) i uznała taką karierę za satysfakcjonującą.

Pozdrawiam

Slamazzar

Można wręcz powiedzieć "Karierę przez duże K", bo co by nie myśleć o "Modzie..." jest to jednak jeden z najpopularniejszych seriali wszechczasów. (Ba! Sam miałem kiedyś na niego fazę :) )

Slamazzar

No, jestem tak samo wredna i bezpośrednia. Walczę o swoje przekonania i najbliższych. A wrogowie się boją do mnie odezwać:)

Meryl

Szmatławy serial??
A oglądałaś/eś kiedyś go?? Łatwo coś krytykować. Może i nie jestem wielką fanką serialu,ale podziwiam tych scenarzystów za hmmm pomysłowość. A skoro serial leci od ponad 20 lat i nie zapowiada się żeby się w najbliższym czasie skończyć to chyba nie jest taki szmatławy

Non

A jaka jest definicja słowa "szmatławy"? Myślę, że nie ma sensu wykłócać się o przymiotnik, który nie niesie z sobą tak naprawdę żadnej treści obiektywnej, a jedynie emocje. (szmatławy = taki, którym gardzę :) ) Ale ja też bym tak "Mody..." nie określił, więc pozdrawiam ^_^

użytkownik usunięty
Non

Są też inne seriale, które lecą nawet więcej i Moda i co ? Niektórym z nich grozi zdjęcie z anteny, przetrwały na niej wiele lat, ale niestety zbliża się niektórych z nich koniec. Akurat te 20 lat Mody (21 w marcu), to nie jest jeszcze taki wielki wyczyn.

Nie zgodzę się,że to nie jest wielki wyczyn.
20 lat na antenie to sporo.
Ale nie mówię też,że nie ma innych takich seriali.
Możesz mi podać przykład.
pytam z ciekawości bo sama takiego nie znam.

użytkownik usunięty
Non

Seriale na antenie dłużej od Mody ?

Np.

Guiding Light, As the world turns, General Hospita, Days of our lives, One Life to Live, All my children, The young and the restless... itd.

Są seriale które są zarówno dłużej na antenie od Mody jak i mają więcej od niej odcinków, ale są też seriale, które są na antenie także dłużej od Mody, ale mają mniej od niej odcinków, np.

EastEnders.

20 lat to może i zawsze jakieś osiągnięcie, ale wśród wielu seriali emitowanych dłużej (nie wymieniłem wszystkich), to nie jest jednak nie wiadomo co.

Najdluższy serial to jest: Guiding Light

Od 1939 do 1952 w radiu
A od 1952 do dzis w telewizji.

Odcinków ma gdzies 15000

użytkownik usunięty
Pawel_70

Poprawka.

W radiu od 1937 do 1956 :-) Emisja w radiu trwała jeszcze 4 lata.

Co do telewizji, to podałeś dobry rok - od 1952 do dziś.

Odcinków telewizyjnych ma ponad 15.600, a jeśli doliczyć radiowe to ponad 18.000.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones