PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708487}

Bloodline

7,3 8 707
ocen
7,3 10 1 8707
Bloodline
powrót do forum serialu Bloodline

W 2 odc zaczyna się robić ostro: rodzinne tajemnice w którym ciężko się połapać. W 2 odc tak naprawdę zupełnie nie wiadomo o co tam chodzi w tej rodzinie.
Serial może być prawdziwym hitem - zobaczymy.

ocenił(a) serial na 8
ixxert

Świetny, na prawdę. Oglądam wiele seriali i ciężko mnie zadowolić, Bloodline jestem zachwycona. Aktorzy, sceneria, muyka, klimat, scenariusz, postaci, wszystko jest bardzo dobre Oglądajcie :)

ocenił(a) serial na 8
ixxert

świetny, na prawdę. Oglądam wiele seriali i ciężko mnie zadowolić, Bloodline jestem zachwycona. Aktorzy, sceneria, muyka, klimat, scenariusz, postaci, wszystko jest bardzo dobre Oglądajcie :)

ocenił(a) serial na 6
ixxert

jestem przy 3 odcinku- jak dla mnie strasznie nudny, ciągnie się niemiłosiernie :O

ocenił(a) serial na 5
KalinaLipton

Dla mnie również zbyt nudny. Nawet pod koniec sezonu, kiedy akcja się odrobinę zagęszcza, zbyt nudny żeby w ogóle dokonczyc. Nic zaskakującego w sobie ten serial nie ma, maglowanie jednego wątku i tyle. Również ciężko mi znaleźć jakieś seriale, które tak wciągną, że zapomina się o świecie, ale niestety to nie był jeden z nich ;c

ocenił(a) serial na 4
Christabell

Moim zdaniem błędem było opisanie tego serialu jako thrillera. Niedawno skończyłam oglądać "The Haunting of Hill House" i oczekiwałam czegoś w zbliżonym klimacie, kompletnie nie spodziewałam się dramatu psychologicznego, więc może dlatego wynudziłam się na nim straszliwie.

KalinaLipton

Jestem w 6 odcinku i bardzo się męczę. Czy później będzie szybciej i zacznie się coś dziać ?
Chyba już nie mogę się skupić na nudach przez 53 minuty :(((

MAJKA444

ixxert

na końcu komentarza spojler ostatniego odcina sezonu 1
ale ostatni odcinek 1 sezonu też rozczarowuję, niestety. To już przed ostatni odcinek sezonu był dużo lepszy od ostatniego który powinien nam coś zostawić po sobie z czymś mocnym a tu sztampa jak dla mnie szczególnie zakończenie z synem Daniego .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones