Detektyw (2014)
Detektyw: Sezon 1 Detektyw sezon 1, odcinek 1
odcinek Detektyw (2014)

The Long Bright Dark

58m
8,3 6 529
ocen
8,3 10 1 6529
Detektyw
powrót do forum s1e1

Nie rozumiem fenomenu

ocenił(a) serial na 1

Wykończył mnie pierwszy odcinek i drugiego już nie mam ochoty oglądać. Dawno tak nudnego serialu nie widziałam. Zamiast zająć się śledztwem to ciągle chrzanią jakieś filozoficzne farmazony. Jakbym chciała sobie posłuchać takiego pitolenia to bym sobie radio Maryja włączyła. Zero akcji dosłownie. Albo siedzą przy stole albo w samochodzie i gadają o swoim życiu i gadają i gadają. A śledztwo to jest tylko tło, które wydaje się mało ważne. Nie polecam :/

Bushineko

Zastanawiam się, co chcesz osiągnąć swoją marną prowokacją?

ocenił(a) serial na 1
gggggrzegorz

Prowokacją? To moja opinia na temat serialu. Kogo niby mam prowokować? Daj spokój człowieku.

Bushineko

Podzielam opinie, po trzech odcinkach pierwszego sezonu nie jestem po prostu w stanie oglądać serialu dalej. Przysypiam i tyle

Bushineko

No to skąd ocena 1?? W ogóle się zastanowiłeś nad tym ? Mnie tez wiele filmów czy seriali się nie podobało wcale, ale to nie znaczy ze daję im ocenę 1 czy 2, Takie noty powinny dostawać totalne niewypały pod każdy względem, jakieś obrazy klasy Z, o żenującym poziomie scenariusza, reżyserii i aktorstwa. W tym serialu (nawet jak Cię znudził strasznie), to sama gra aktorska główczyzn bohaterów jest warta większej oceny. To mniej więcej tak, jakbyś na tym samym poziomie zestawił grę Harrelsona czy McConaughey z Kasią Cichoperk...

Bushineko

Widzisz, jeżeli nie obejrzałeś wszystkich odcinków to nie powinieneś wystawiać oceny całemu serialowi. Ja tak miałem z 2 sezonem Detektywa, bo po 1 odcinku chciałem dać spokój. Ale przemogłem się i okazało się, że jednak warto. Natomiast wystawianie 1/10 po zaledwie 1 odc. (pewnie nawet nie dokończonym..) powoduje, że ludzie potraktują Cię jak trolla. Serial absolutnie nie musi Ci się podobać, ale 1/10 to jest żenująca ocena (nie mówiąc już o tym, że nie powinieneś jej wogóle wystawić). Ja na Twoim miejscu zaznaczyłbym 1szy odc. w 1 sez., że obejrzałem, wystawiłbym notę "oglądałem, brak oceny" i bym sobie dopisał czemu. Za kilka ładnych lat nie będziesz nawet pamiętał o co kaman, a być może dojrzejesz wtedy, żeby obejrzeć całość i zrozumieć geniusz 1 i 3 sez. (bo drugi jest "tylko" dobry). Na początku 1 sezonu oceniłbym serial na 7/10, by po seansie całości zmienić ocenę na 9/10. Czasami warto dać danej serii szansę;)

Bushineko

Kiedyś to próbowałem oglądać, ale dwa pierwsze odcinki mnie jakoś nie porwały i straciłem chęć do oglądania

ocenił(a) serial na 9
Bushineko

Bo ty tępa jesteś.

ocenił(a) serial na 1
Vhaldemar

Odezwał się mądrala z IQ 200. Tak jakby inteligencja miała coś do rzeczy. Filozofowanie to bzdury dla takich wrażliwców jak Ty, więc się nie dziwię że Ci się podoba. Na mnie takie bzdury nie działają.

Bushineko

A ja się w 100% zgadzam z Bushineko. Nudy na pudy, zero akcji, 20 minut przed końcem pierwszego odcinka zasnąłem, a żona 30.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones