Kalifat
powrót do forum 1 sezonu

Wbił mnie w fotel

ocenił(a) serial na 9

Dałam serialowi 9 choć doskonale widać w nim braki, małe manipulacje, nieścisłości, uproszczenia i po prostu głupoty. Historia jednak powaliła mnie na kolana. A najbardziej ta część, w której młode umysły zostają skutecznie zindoktrynowane przez islamistów. Wciąż nie mogę pojąć, jak to możliwe w świecie lotów kosmicznych i gier VR...? I jak bezradni są rodzice w obliczu takiej indoktrynacji, a ta bezradność to niestety efekt niewiedzy i braku zainteresowania czymś więcej niż jedynie falafelem na obiad i zakupami w galerce. Urzekła mnie także Rakka niesamowicie pokazana w serialu. Dużo podróżuję, także po państwach arabskich i jeśli Rakka miałaby jakoś wyglądać, to właśnie tak jak w filmie. Zdecydowanie irytowała mnie postać policjantki, która czego by nie dotknęła - to zawsze schrzaniła. Niemniej serial gorąco polecam. Świat w nim pokazany jest naprawdę bardzo rzadko dostępny dla Europejczyka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones