PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727901}
5,7 3 198
ocen
5,7 10 1 3198
Policjantki i policjanci
powrót do forum serialu Policjantki i policjanci

na początku Zapała mocno mnie wkurzał, ale z czasem jakoś go zaakceptowałem, oczywiście nie stał się moją ulubioną postacią, po prostu może być, natomiast Ola z każdym odcinkiem irytuje mnie co raz bardziej, od samego początku nie przepadałem za nią, ale teraz to już chciałbym aby jej postać zniknęła z serialu

ocenił(a) serial na 7
Przemek_Owczarski

Ola to najbardziej denerwująca postać. Po cichu liczę, że w końcu ją zabiją, albo niech zaopiekuje się dziećmi Emilki, a wtedy Emilka będzie mogła wrócić do pracy. Bo problemy Oli (najpierw facet diler, potem śmierć ojca, potem chłopaka, teraz problemy wychowawcze) ciągle są mdłe i łzawe, przez co całkowicie nudne.

ocenił(a) serial na 10
Przemek_Owczarski

Teraz odcinki z Olą sprawiają, że ciągle czuję się zażenowana. Jak ją Borys podrywa, brr...

nati828

No właśnie, o co chodzi z tym całym Borysem. Bo chyba jest na kursie kolizyjnym z Mikołajem.

ocenił(a) serial na 10
HotChocolate90

Kiedyś startowali z Borysem do jednej dziewczyny, a ta wybrała Mikołaja. Ta dziewczyna to ex-żona Białacha.

nati828

Coś jeszcze? Bo słyszałam, że będzie podrywać jedną policjantkę.

Ale w sumie, niech będzie w serialu jak najdłużej, przynajmniej w końcu żeńska część widowni, ma na czym zawiesić oko ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones