PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=224772}

Przygody Kaczorka Kwaka

Chiisana Ahiru no Ooki na Ai no Monogatari Ahiru no Quack
7,8 186
ocen
7,8 10 1 186
Przygody Kaczorka Kwaka
powrót do forum serialu Przygody Kaczorka Kwaka

Witam serdecznie,

Od kilku lat poszukuję kaset vhs (znanych potocznie jako kasety wideo) z bajką "Alfred J.
Kwak". Bajka ta ma dla mnie ogromne znaczenie sentymentalne, gdyż za młodu
oglądałem ją nieprzerwanie. Niestety wraz z upływem czasu i młodzieńczych błędów
kaseta z moim "skarbem" została stracona, a ja pozbawiony owej pozycji. Byłbym bardzo
wdzięczny za pomoc i odsprzedanie, bądź udostępnienie do zgrania(na pewno oddam!)
kasety. W załączniku udostępniam jedną z okładek tej bajki(było kilka kaset tej bajki.
Pozdrawiam

Jakub
http://srvimg06.tablica.pl/images_tablicapl/10920151_1_644x461/poszukuje-kaset-v hs-
z-bajka-ampquotalfred-j-kwakampquot-poznan.jpg

Mój mail : kseroboy@yahoo.com

PS. Zaznaczam, że nie interesują mnie odcinki dostępne w internecie, gdyż są
wstawione dzięki mnie.

kseroboy1234

fragment jednego odcinka:
http://www.youtube.com/watch?v=ZCLNK7ThuLM
więcej nie mam
bez kompresji dostępny na moim chomik(u) lesiu234

lesiu234

Dziękuję za współpracę. Tyle osób pochwaliło się że ma nagrane na kasetach chociażby jeden odcinek. Proponuję, abyśmy wspólnymi siłami uzbierali komplet!

kseroboy1234

https://www.youtube.com/watch?v=rOpYB1_Tmfk - ja miałem na kasecie (zresztą oryginalnej) m.in. ten odcinek, i jeszcze inny. Tylko że ten drugi nie skończył się rozwiązaniem akcji, bo jeden z przyjaciół Alfreda będący sroką został mylnie uznany za złodzieja i zamknięty w więzieniu. I nadal nie wiem, co się z nim stało. :) Kojarzysz może?

Niezależnie od tego w zerówce mieliśmy puszczane i inne odcinki, ale akurat niepowiązane z wątkiem "złodzieja".

ocenił(a) serial na 10
kseroboy1234

Tylko jedną kasętę miałeś i na niej cala serie? Moi rodzice mieli wypozyczalnie kaset i mamy cala serie Alfreda gdzies upchaną, tyle, ze jest to kilkadziesiat/naście kaset.

dawid1420

Dawid, odezwij się, chętnie od Ciebie odkupię/ pożyczę takie kasety. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie ma nic za darmo. Mój mail kseroboy małpa yahoo . com

ocenił(a) serial na 10
kseroboy1234

Wybacz kseroboy, ale ja mam tak samo mocny sentyment do tego serialu co Ty, jesli kiedykolwiek zdecyduje sie na dzieci to bede chcial je na Alfredzie wychować. Napisalem ten post tylko ze zdziwienia, ze miales jedną kasetę. Alfreda mozesz jednak znalezc na necie pelną serię, przekopałem jednak caly internet, i po Polsku jest najwyzej pare odcinkow, cala serie mozna znalezc w innych jezykach.

dawid1420

Zwróć uwagę że te odcinki w internecie są wrzucone przeze mnie. Szukam kompletu. Rozumiem że chcesz dla dzieci, jednakże ja chciałby zrobić tylko i wyłącznie kopię kaset oddając z powrotem w stanie nienaruszonym. Tak jak mówię - nie za darmo.

ocenił(a) serial na 10
kseroboy1234

Pogadam z rodzicami, to w koncu ich kasety.

dawid1420

Poprzez filmweb wysłałem Ci wiadomość. Liczę, że przeczytasz.

ocenił(a) serial na 10
kseroboy1234

Dostales odpowiedz? Bo w sumie kliknalem wyslij i wszystko zniklo, bez zadnego potwierdzenia ani nic... i w sumie nie wiem.

dawid1420

hej dawid, coś w kwesti zdigitalizowania tych vhsow udalo się zdziałac :)?

ocenił(a) serial na 10
kraplak_filmaniak

Czesc, jestem w stałym kontakcie z kseroboyem, ale duzo komplikacji bo ja nie mogę znaleźć okładek od kaset (a obydwu nam na nich zalezy) a jak juz chcialem kasety wyslac kseroboyowi a kiedys tam sie znajdzie te katalogi, to sie okazalo ze wyjechal do stanow na jakis czas i obecnie nie ma opcji. Jak wróci to coś zmontujemy :) Napisz mi na PW cokolwiek zebym zapamietal, bo tak to zapomne :P

dawid1420

na pw nie moge bo mam za mało punktów. Dalbys mi do siebie jakiś kontakt pozafilmwebowy :)?

ocenił(a) serial na 10
kraplak_filmaniak

dawidborejszo@gmail.com

ocenił(a) serial na 10
kseroboy1234

Ja mam zamiar parę odcinków zgrać, ale obecnie nie posiadam urządzenia typu video grabber. Będą to bodajże dwie kasety. Być może w te święta to urządzenie wejdzie w moje posiadanie :) Jak coś, to dam znać.

Koyousetsu

Które dokładnie?

ocenił(a) serial na 10
kseroboy1234

Z kłusownikami, suszą, wyspą z kosmitami... nie pamiętam dokładnie wszystkich.

Ale nie wiem czy to w ogóle wypali. Raz, że kasety nie są moje, a dwa, że nie mam jednak możliwości zgrania tego.

kseroboy1234

Wrzuciłem 2 odcinki Alfreda Kwaka: odc. 39 Rozkoszne Pięcioraczki i odc. 40 Na Ratunek Piramidom.
https://www.youtube.com/watch?v=4lJIr7JfqBg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones