PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801844}

Ruchome piaski

Störst av Allt
7,0 28 812
ocen
7,0 10 1 28812
Ruchome piaski
powrót do forum serialu Ruchome piaski

Klawiszka przytulająca i dająca prezenty oskarżonej o morderstwo

BloodyMaja

Myślę, że to wynika ze sposobu funkcjonowania szwedzkiego (i ogólnie skandynawskiego) systemu penitencjarnego, w którym więzień/oskarżony jest bardziej traktowany jak pacjent i ma więcej swobód i praw.

ocenił(a) serial na 10
BloodyMaja

Najgorsze jest to, że ta Maja miała to wszystko gdzieś i tego nie doceniała

Krzysztof_Gruszczyski

W sumie więzienie to więzienie, nawet jak dają prezenty. Ja bym też miał wszystko gdzieś.

ocenił(a) serial na 10
dariusman

Ale ta klawiszka wcale nie musiała dla niej tego robić i mieć ją gdzieś, a jednak ją wspierała przez ten cały czas

Krzysztof_Gruszczyski

Dokładnie.I w ogóle ten film/serial dał tylko wiedzę nastolatkom : zadawaj się z kim chcesz, ćpać, chlej, zastrzel przyjaciół, a będzie Ci wybaczone,bo miałaś dobre stopnie w szkole, trochę się poplaczesz na sali rozpraw i wrocisz do domu.Dla mnie pusta, głupia gęś, nawet jak żle zrobila i trafiła do więzenia nadal zawzięta jak ruskie wojsko.Nie polecam.

ocenił(a) serial na 4
anna_kwasik

mam takie samo zdanie.

ocenił(a) serial na 4
anna_kwasik

Dokladnie.

ocenił(a) serial na 4
anna_kwasik

Niestety ten serial zaczął mnie z tego powodu irytować. Zadawała się z ćpunem, sama przy nim stała się ćpunką i nie posłuchała dobrej rady ojca Sebastiana.

BloodyMaja

w polskim więzieniu żona prezesa Amber Gold zaszła w ciążę ze strażnikiem więc nie takie rzeczy są możliwe

ocenił(a) serial na 1
walkirium

Aż musiałem sprawdzić czy to prawda. Bareja przy tym wymięka xD

ocenił(a) serial na 4
PoppinTom

Też musiałam sprawdzić.. niewiarygodne a jednak..

ocenił(a) serial na 4
walkirium

Cóż w więzieniach zamknięci są i więźniowie i strażnicy. Ci ostatni oczywiście po pracy idą do domu ale jednak najlepsze godziny dnia spędzają w zamknięciu z więźniami. Krew nie woda, majtki nie pokrzywy.....

BloodyMaja

tez na to zwrocilam uwage - kop w dupe bylby ode mnie a nie przytulanko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones