PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813518}

Smoczy Książę

The Dragon Prince
7,9 4 376
ocen
7,9 10 1 4376
Smoczy Książę
powrót do forum serialu Smoczy Książę

...

ocenił(a) serial na 9

Kto uważa, że Callum i Rayla pasują do siebie?

ocenił(a) serial na 8
Bot13

Dużo osoby no i chyba sami autorzy którzy dają jakieś znaki co do ich relacji ;)

ocenił(a) serial na 8
Bot13

Myślę, że Rayla tak uważa najbardziej :D

Bot13

Ja nie. Bardziej mi pasują jako przyjaciele ;)

ocenił(a) serial na 10
Bot13

Oby ten ship nie zatonął z jakiegoś powodu. Bardzo preferowałbym jego związek z Raylą. Ona jest bardziej ludzka niż Claudia i widać, że jej na nim zależy. Chociaż po Calumie tego nie widać zbytnio, ale może wydarzenia z drugiego sezonu pchną go bardziej w jej stronę, bo po tym co zrobiła Claudia, to trochę coś się w nim złamało, a teraz z elfką będą mieli więcej czasu dla siebie ;)

ocenił(a) serial na 9
LiskiDwa

zgadzam się z Tobą jak najbardziej. Wolę zwariowaną elfkę niż taką nijaka Claudię.

ocenił(a) serial na 9
Bot13

Chodź całkowicie popieram shipping Calluma i Rayli
To na pewno nie zgodzę się, że Cluadia jest "nijaka"
wg mnie jest to jedna z lepszych postaci w całym serialu i chyba najbardziej skomplikowana

ocenił(a) serial na 10
Bot13

Claudia nijaka? Od kiedy największą zaletą osoby nijakiej jest troska o rodzinę?

ocenił(a) serial na 10
Bot13

Claudia jest odwróceniem troszeczke losów Zuko .

Zaczyna jako kochana dziewczyna i dobra osoba a kończy po stronie zła.



ocenił(a) serial na 10
Bot13

Pomimo tego że naprawdę bym chciała, żeby byli razem, na początku nie dawałam im dużych szans powodzenia. Ale po ostatnim odcinku drugiego sezonu moje nadzieje rosną. (uwaga dalej będzie spoiler) Kiedy Callum wpadł w śpiączkę po używaniu czarnej magii, w wyżej wspomnianym odcinku Rayla powiedziała mu: "Callum, ja...". Miała wyznać mu miłość! Więc teraz myślę, że będą razem. A ja czekać będę na to tyle, ile potrzeba.

ocenił(a) serial na 9
Anonim282

Oj ja też czekam z niecierpliwością aż ci dwoje będą razem

Bot13

Elfy i tak żyją dużo dłużej niż ludzie (zazwyczaj, ale i w tym świecie można wywnioskować, że tak jest), więc kiedy On umrze ze starości, Ona będzie jeszcze młoda. :)
Bez sensu taki związek, bo dla niej to tak jakby to trwało rok czy dwa, a jego już nie będzie na tym świecie. Nie ma w tym przyszłości.

ocenił(a) serial na 10
Popow85x2

Nie wszystkie rasy żyja tak samo .

Milenia to żyje Aaaravos bo jest gwiezdnym elfem .

ocenił(a) serial na 10
Popow85x2

Przypomniał mi się taki mem
Human Rayla
reakcja Fana Omg what a pity
pod nim elf Callum
reakcja Fana I won't change my mind these two are written to each other

ocenił(a) serial na 10
Bot13

zgadzam się z tobą

ocenił(a) serial na 10
DarkDragon_2005

Ich relacja przypomina trochę Czkawkę i Astrid Z Jak wytresować smoka.

ocenił(a) serial na 10
DarkDragon_2005

Claudia na jedną wadę - lojalność wobec Viren.

ocenił(a) serial na 10
clarabella12

Claudia jest tym czym byłby Zuko gdyby nie miał wyprawy otwierajacej oczy i ludzi którzy ( Song, Jin , Iroh, Aang i Gaang) uświadomili mu że może być kimś więcej niż tylko tym mniej lubianym dzieckiem Ozai.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones