PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625160}

Gra o tron: Początek

A Game of Thrones: Genesis
7,5 649
ocen
7,5 10 1 649
Gra o tron: Początek
powrót do forum gry Gra o tron: Początek

Gra ma wyjść już za krótki okres czasu, ale coś bardzo cicho o niej jest. Raptem jeden teaser i kilka obrazków. Powinni to ciekawie zareklamować, choć boję się, że gra nie spełni oczekiwań fanów "Pieśni lodu i ognia".

Specjalne jednostki to według mnie porażka. Maestrzy dla Tyrrelów, kruki dla Targaryenów i złodzieje dla Arrynów. To zupełnie bez sensu i mam nadzieję, że zamierzają to poprawić.

Badi42

graficznie nie zapowiada się za dobrze. stawiam, że to będzie kolejna nieudana gra oparta na filmie

Venomix

Zgadzam się z Wami. Grafika nie jest zbyt dobra i będzie to pewnie jakiś nie wypał. A szkoda.

Szalony_Krasnolud

To będzie totalne dziadostwo. Bazują na tytule a Martin powinien sie wstydzić, że sprzedał prawa do tytułu jakiejś lipnej firmie która zrobi totalny zonk.
Marzy mi sie RPG "Gra o Tron" produkcji CD Projekt RED ewentualnie BioWare. Wyobrażacie sobie możliwość wyboru którejś z postaci i pokierowania losami z wpływem na fabułę. Nie mówię żeby mieć taki wpływ aby zmienić całkowicie ale lekko ją nagiąć.

użytkownik usunięty
ostry119

Dobry pomysł, proszę Pana. Wówczas w taką grę fani graliby wielokrotnie, próbując każdą postacią swoich sił. Byłaby to nielada rozrywka, móc śledzić poszczególne warianty zakończeń. Jednak praca nad taką grą wymaga wielu, wielu lat i funduszy. A gra taka byłaby grą ciężką, więc nie sprzedałaby się odpowiednio i nie pokryła kosztów produkcji. Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) grę na 3
ostry119

BioWare zdecydowanie.
Zrobili Baldura, NWN, Masse Effect i Dragon Age'a, które były genialnymi RPG'ami. Ta gra byłaby kolejną.

Venomix

Na książce kur..na, na książce.

BartosWoodmoon

Serial opiera się na książce, ale jeśli zakładasz, że twórcy gry opierali się na książce to wielki z ciebie optymista. Zobaczysz, że postacie będą (przynajmniej teoretycznie - no będę się starać ;p ) podobne do grających je aktorów, a nie w pełni zgodne z opisami z książki

Venomix

koles napisales, ze gra jest oparta na filmie,
mozesz mi powiedziec jakim filmie?

NightDevil

w przypadku Gry o Tron chodziło mi o serial, ale wypowiedź dotyczyła szeroko pojętych "growych" adaptacji.

Badi42

oby nie wyszła bo będzie gniot

Badi42

Grafika bardzo prosta, co niepokoi... ale się zobaczy. Może coś z tego będzie.

Martin von Carstein

Jeżeli będzie wysoka grywalność to niepotrzebna mi grafika która może super nie jest ale wygląda czytelnie.

ocenił(a) grę na 4
macbos

niestety ta gra to nuda na maksa nic ciekawego. jak ktoś czytał książkę to może jeszcze da rade ale jak nie to padnie(tak jak ja) przy drugiej misji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones